Cóż wart głuchy meloman lub gruby dietetyk? Cóż wart wegetarianin co wcina kotlety? Cóż wart belfer, co podkłada firmie Rockstar świnię? Lepiej niech pozostanie przy swojej dziedzinie.
Za co ta uwaga w dzienniczku?
Fajny blog!Ładne piszesz wierszyki :) I ładnie rysujesz komiksy :) Wejdź na mój blog www.stylwitch.wordpress.comPozdrawiam! Kamila
Prześlij komentarz
1 komentarz:
Fajny blog!
Ładne piszesz wierszyki :) I ładnie rysujesz komiksy :) Wejdź na mój blog www.stylwitch.wordpress.com
Pozdrawiam!
Kamila
Prześlij komentarz